Home > Filtrace > Candefilt > HSV

„Spolehlivá filtrace“ je komplexní značka společnosti HOBRA pod kterou jsou identifikovány všechny její výrobky a služby v oblasti filtrace kapalin. Jedná se v podstatě o marketingový projekt, který v sobě skrývá vše co HOBRA v té které oblasti vyrábí, nabízí a dodává.

Candefilt
HSV
Oleje a bio-paliva Farmacie Chemie Potraviny Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Pivo Víno

Svíčky CANDEFILT HSV jsou navrženy pro zadržení velmi jemných nečistot. Sestávají ze skládané vrstvy borosilikátových mikrovláken (skleněných vláken) a ze vstupních a výstupních polypropylénových vrstev.

Filtrační svíčky CANDEFILT HSV se nejčastěji využívají na čistící filtraci nápojů. Alternativně se používají na předfiltrace, ideálně na filtraci systémové (proplachové) vody pro koncové membránové svíčky. Svíčky se vyznačují vysokým stupněm zádržnosti, jemných nečistot a koloidů prostřednictvím adsorpce.

Dokumenty ke stažení:
CANDEFILT návod pro předfiltrační svíčky (340.0KB, .PDF)

Aplikace:
Víno
Pivo
Alkoholické nápoje
Nealkoholické nápoje
Potraviny
Chemie
Farmacie
Oleje a bio-paliva

Chrakteristika - Candefilt

Filtrační svíčky CANDEFILT jsou osvědčené a vyzkoušené produkty určené pro nejrůznější druhy filtrací ve všech oblastech včetně nápojového průmyslu nebo farmacie. Rozmanitost výrobků ve filtračních svíčkách vyplývá v podstatě z variací použitého filtračního materiálu a míry zádržnosti.

Filtrační svíčky CANDEFILT se vyznačují kvalitou zpracování, velmi dobrou kapacitou a při použití specielních membrán i 100 % oddělovací ostrostí. V sortimentu tedy naleznete jak filtrační svíčky s absolutní zádržností tak i další například předfiltrační svíčky s nominální zadržovací schopností.

Dokumenty ke stažení:
CANDEFILT filtrační svíčky (197.6KB, .PDF)
CANDEFILT návod pro předfiltrační svíčky (340.0KB, .PDF)
CANDEFILT návod pro membránové svíčky (360.3KB, .PDF)

Kontaktní formulář
Sdílejte nás na: