Home > Filtrace > Candefilt > HMV

„Spolehlivá filtrace“ je komplexní značka společnosti HOBRA pod kterou jsou identifikovány všechny její výrobky a služby v oblasti filtrace kapalin. Jedná se v podstatě o marketingový projekt, který v sobě skrývá vše co HOBRA v té které oblasti vyrábí, nabízí a dodává.

Candefilt
HMV
Oleje a bio-paliva Farmacie Chemie Potraviny Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Pivo Víno

Membránové filtrační svíčky CANDEFILT HMV se vyznačují dobrou kapacitou a 100 % oddělovací schopností. CANDEFILT HMV filtrační svíčky se skládanou (plisovanou) asymetrickou PES (hydrofilní polyethersulfonovou) membránou jsou specificky určené ke koncové, mikrobiologicky účinné filtraci vína.

Proto se používají pro mikrobiologickou jistotu. Membrány se hodí obzvláště na poslední stupeň filtračního procesu, přičemž předfiltrace probíhá pomocí filtračních desek nebo modulů. Funkce membránové filtrační svíčky mohou být před i po filtraci testovány pomocí testu tlakové odolnosti. Toto je možné provést na automatickém zkušebním přístroji.

Dokumenty ke stažení:
CANDEFILT návod pro membránové svíčky (360.3KB, .PDF)

Aplikace:
Víno
Pivo
Alkoholické nápoje
Nealkoholické nápoje
Potraviny
Chemie
Farmacie
Oleje a bio-paliva

Chrakteristika - Candefilt

Filtrační svíčky CANDEFILT jsou osvědčené a vyzkoušené produkty určené pro nejrůznější druhy filtrací ve všech oblastech včetně nápojového průmyslu nebo farmacie. Rozmanitost výrobků ve filtračních svíčkách vyplývá v podstatě z variací použitého filtračního materiálu a míry zádržnosti.

Filtrační svíčky CANDEFILT se vyznačují kvalitou zpracování, velmi dobrou kapacitou a při použití specielních membrán i 100 % oddělovací ostrostí. V sortimentu tedy naleznete jak filtrační svíčky s absolutní zádržností tak i další například předfiltrační svíčky s nominální zadržovací schopností.

Dokumenty ke stažení:
CANDEFILT filtrační svíčky (197.6KB, .PDF)
CANDEFILT návod pro předfiltrační svíčky (340.0KB, .PDF)
CANDEFILT návod pro membránové svíčky (360.3KB, .PDF)

Kontaktní formulář
Sdílejte nás na: