Home > Filtrace > Candefilt > HPN

„Spolehlivá filtrace“ je komplexní značka společnosti HOBRA pod kterou jsou identifikovány všechny její výrobky a služby v oblasti filtrace kapalin. Jedná se v podstatě o marketingový projekt, který v sobě skrývá vše co HOBRA v té které oblasti vyrábí, nabízí a dodává.

Candefilt
HPN
Oleje a bio-paliva Farmacie Chemie Potraviny Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Pivo Víno

Filtrační svíčky CANDEFILT HPN jsou vyráběny skládáním pěti polypropylénových vrstev se snižující se porozitou. Tím je dosaženo velké efektivní filtrační plochy, vysoké úrovně kapacity a přesné a kontrolované zádržnosti.

Svíčka CANDEFILT HPN je dodávána s nominální zádržností s účinností 98%. Filtrační svíčka CANDEFILT HPN je vhodná pro veškeré aplikace (chemický a petrochemický průmysl, průmysl úpravy vody, nápojový a potravinářský průmysl) díky svým silným stránkám a vysoké chemické kompatibilitě.

Dokumenty ke stažení:
CANDEFILT návod pro předfiltrační svíčky (340.0KB, .PDF)

Aplikace:
Víno
Pivo
Alkoholické nápoje
Nealkoholické nápoje
Potraviny
Chemie
Farmacie
Oleje a bio-paliva

Chrakteristika - Candefilt

Filtrační svíčky CANDEFILT jsou osvědčené a vyzkoušené produkty určené pro nejrůznější druhy filtrací ve všech oblastech včetně nápojového průmyslu nebo farmacie. Rozmanitost výrobků ve filtračních svíčkách vyplývá v podstatě z variací použitého filtračního materiálu a míry zádržnosti.

Filtrační svíčky CANDEFILT se vyznačují kvalitou zpracování, velmi dobrou kapacitou a při použití specielních membrán i 100 % oddělovací ostrostí. V sortimentu tedy naleznete jak filtrační svíčky s absolutní zádržností tak i další například předfiltrační svíčky s nominální zadržovací schopností.

Dokumenty ke stažení:
CANDEFILT filtrační svíčky (197.6KB, .PDF)
CANDEFILT návod pro předfiltrační svíčky (340.0KB, .PDF)
CANDEFILT návod pro membránové svíčky (360.3KB, .PDF)

Kontaktní formulář
Sdílejte nás na: