Home > Filtrace > Hobracol > HOBRACOL 600

„Spolehlivá filtrace“ je komplexní značka společnosti HOBRA pod kterou jsou identifikovány všechny její výrobky a služby v oblasti filtrace kapalin. Jedná se v podstatě o marketingový projekt, který v sobě skrývá vše co HOBRA v té které oblasti vyrábí, nabízí a dodává.

HOBRACOL 600
Oleje a bio-paliva Farmacie Chemie Potraviny Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Pivo Víno

Deskové filtrační zařízení HOBRACOL 600 je určeno vzhledem ke své konstrukci a použitým materiálům pro filtrace v potravinářském, nápojovém, farmaceutickém a chemickém průmyslu. Je vhodnou variantou pro filtrace piva, vín, lihovin, likérů, vody, cukerných roztoků, farmaceutických produktů, chemických produktů, olejů apod.

Zařízení pracuje s maximálním pracovním tlakem 6 barů a je standardně dodáváno s elektrohydraulickým stahováním automaticky regulujícím stlačení filtračních desek dle provozních podmínek.

Aplikace:
Víno
Pivo
Alkoholické nápoje
Nealkoholické nápoje
Potraviny
Chemie
Farmacie
Oleje a bio-paliva

Chrakteristika - Hobracol

Desková filtrační zařízení HOBRACOL se vyznačují kompaktní konstrukcí a jsou vyrobena z vysoko-jakostních nerezových ocelí. Opěrné desky je možné dodat jak z nerezové oceli tak i z Norylu (plast).

Deskový filtr HOBRACOL je možné vybavit i komorami a opěrnými deskami pro naplavovací filtraci a též otočnou (diverzní) deskou pro využití k postupné (dvoustupňové) filtraci.

HOBRACOL má bohatou základní výbavu a celou škálu doplňků. Můžete zvolit jak ruční, tak elektrohydraulické či ruční hydraulické stahování. Dále je možné i připojení odpovídajícího čerpadla přímo na zařízení. Jednotlivé velikosti filtrů se mohou lišit základní výbavou. Deskové filtry HOBRACOL se uplatňují v potravinářském, nápojovém, farmaceutickém, chemickém, kosmetickém a biochemickém průmyslu, dále pak v aplikacích jako je filtrace vody, technických a jedlých olejů nebo bio-paliv. Postupně jsou na trh uváděny i tzv. „VS“ verze našich deskových filtrů, které jsou specielně designovány a konstruovány pro potřeby nápojového průmyslu včetně vinařství a vyznačují se ještě lepším poměrem kvalita versus cena.

Dokumenty ke stažení:
HOBRACOL - Produktový list (1.3MB, .PDF)

Kontaktní formulář
Sdílejte nás na: