Home > Filtrace > Hobracol > HOBRACOL 400

„Spolehlivá filtrace“ je komplexní značka společnosti HOBRA pod kterou jsou identifikovány všechny její výrobky a služby v oblasti filtrace kapalin. Jedná se v podstatě o marketingový projekt, který v sobě skrývá vše co HOBRA v té které oblasti vyrábí, nabízí a dodává.

HOBRACOL 400
Oleje a bio-paliva Farmacie Chemie Potraviny Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Pivo Víno

Deskové filtrační zařízení HOBRACOL 400 je určeno vzhledem ke své konstrukci a použitým materiálům pro filtrace v chemickém, farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu. Je vhodnou variantou i pro filtrace piva, olejů, bio-paliv, kosmetiky apod.

Konstrukční řešení a použité materiály dovolují filtraci při vyšším tlakovém zatížení a filtraci agresivních tekutin jako jsou kyseliny, ředidla, enzymy ap. Zařízení pracuje s maximálním pracovním tlakem 6 barů a je možné ho vybavit odpovídajícím čerpadlem, ručním hydraulickým stahováním popřípadě i elektrohydraulikou.

Aplikace:
Víno
Pivo
Alkoholické nápoje
Nealkoholické nápoje
Potraviny
Chemie
Farmacie
Oleje a bio-paliva

Chrakteristika - Hobracol

Desková filtrační zařízení HOBRACOL se vyznačují kompaktní konstrukcí a jsou vyrobena z vysoko-jakostních nerezových ocelí. Opěrné desky je možné dodat jak z nerezové oceli tak i z Norylu (plast).

Deskový filtr HOBRACOL je možné vybavit i komorami a opěrnými deskami pro naplavovací filtraci a též otočnou (diverzní) deskou pro využití k postupné (dvoustupňové) filtraci.

HOBRACOL má bohatou základní výbavu a celou škálu doplňků. Můžete zvolit jak ruční, tak elektrohydraulické či ruční hydraulické stahování. Dále je možné i připojení odpovídajícího čerpadla přímo na zařízení. Jednotlivé velikosti filtrů se mohou lišit základní výbavou. Deskové filtry HOBRACOL se uplatňují v potravinářském, nápojovém, farmaceutickém, chemickém, kosmetickém a biochemickém průmyslu, dále pak v aplikacích jako je filtrace vody, technických a jedlých olejů nebo bio-paliv. Postupně jsou na trh uváděny i tzv. „VS“ verze našich deskových filtrů, které jsou specielně designovány a konstruovány pro potřeby nápojového průmyslu včetně vinařství a vyznačují se ještě lepším poměrem kvalita versus cena.

Dokumenty ke stažení:
HOBRACOL - Produktový list (1.3MB, .PDF)

Kontaktní formulář
Sdílejte nás na: