Home > Filtrace > HOBRA-CIP

„Spolehlivá filtrace“ je komplexní značka společnosti HOBRA pod kterou jsou identifikovány všechny její výrobky a služby v oblasti filtrace kapalin. Jedná se v podstatě o marketingový projekt, který v sobě skrývá vše co HOBRA v té které oblasti vyrábí, nabízí a dodává.

HOBRA-CIP
Oleje a bio-paliva Farmacie Chemie Potraviny Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Pivo Víno

HOBRA-CIP sanitační stanice je vyrobena z vysoce jakostní nerezové oceli a skládá se z pojízdného stojanu s čerpadlem, zásobní nádrže s topným tělesem a svíčkového filtru CANDECOL 1/3 VS pro filtraci technologické vody.

HOBRA-CIP 120 je navržena na promývání, sanitaci a regeneraci svíčkových (membránových) filtrů včetně kolon, zásobních nádrží a sudů, plnících linek popř. dalších potravinářských technologií při teplotách nepřesahujících 80°C.

Uplatnění nachází především v menších a středně velkých provozech, kde je možné naplno využít její mobilitu a multifunkčnost. V bohatém příslušenství jsou na výběr jak statické tak rotační hlavice na vystřikování sudů, nerezových i plastových nádrží, dále pak filtr mechanických nečistot apod. Na základě požadavků konkrétních provozů vyrábíme i další modifikace sanitačních CIP stanic s ohledem na požadovaný výkon, technologii a kapacitu.

Dokumenty ke stažení:
HOBRA-CIP produktový list (1.5MB, .PDF)

Aplikace:
Víno
Pivo
Alkoholické nápoje
Nealkoholické nápoje
Potraviny
Chemie
Farmacie
Oleje a bio-paliva

Kontaktní formulář
Sdílejte nás na: