Home > Filtrace > Candecol > Candecol 1/1

„Spolehlivá filtrace“ je komplexní značka společnosti HOBRA pod kterou jsou identifikovány všechny její výrobky a služby v oblasti filtrace kapalin. Jedná se v podstatě o marketingový projekt, který v sobě skrývá vše co HOBRA v té které oblasti vyrábí, nabízí a dodává.

Candecol 1/1
Oleje a bio-paliva Farmacie Chemie Potraviny Nealkoholické nápoje Alkoholické nápoje Pivo Víno

Svíčkové filtrační zařízení z materiálu dle normy AISI 316L pro instalaci jedné 10“ svíčky. Použití v chemickém, farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu.

Aplikace:
Víno
Pivo
Alkoholické nápoje
Nealkoholické nápoje
Potraviny
Chemie
Farmacie
Oleje a bio-paliva

Chrakteristika - Candecol

Svíčková filtrační zařízení (housingy) CANDECOL jsou vyráběna z vysokojakostních ocelí a to chemicky odolných materiálu AISI 316L a nebo potravinářských AISI 304. Skládají se ze stojanu na třech nožkách, snímatelného krytu a upínacího segmentu.

Jsou vyráběna v několika základních velikostech s různými možnostmi doplňkové výbavy na vstupu i výstupu, ale i v různých sestavách na jednotné základně.

Výhodou těchto zařízení je uzavřená filtrace bez přístupu vzduchu, bez úkapů, jednoduché a rychlé nasazení svíček a jejich regenerovatelnost. Další výhodou je vertikální stavba zařízení, která neklade zvýšené nároky na objem vody při regeneraci a sterilizaci. Svíčková filtrační zařízení CANDECOL nacházejí uplatnění v nápojovém průmyslu, průmyslu farmaceutickém, chemickém a kosmetickém, ale i při biotechnologických aplikacích.

Dokumenty ke stažení:
CANDECOL - Svíčkový filtr (268.7KB, .PDF)

Kontaktní formulář
Sdílejte nás na: